TG drives, s.r.o.

Česká společnost TG Drives dodává již od roku 1995 servopohony pro stroje a  zařízení v průmyslové automatizaci. Od návrhu přes optimalizaci včetně programování zákaznických řešení, zprovoznění až po servis sahá záběr našich  techniků.  Servopohony a řídící systémy firmy TG Drives se využívají v řezacích stolech, v obráběcích centrech, v automobilovém, gumárenském, potravinářském, sklářském i stavebním průmyslu.

metrostav

Metrostav a.s.

Metrostav a.s. je universální stavební společnost zajišťující řízení a realizaci náročných stavebních děl. Proměňuje vize veřejných i soukromých investorů pro zlepšování životního prostředí lidí ve skutečnost.

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Společnost Inoutic je předním evropským výrobcem PVC systémů pro okna a dveře a dále stavebních systémů – parapetů a obkladů a teras z unikátního kompozitního materiálu Twinson.

Logo-Inco

REMA TIP TOP INCO – CZ spol. s r.o.

Společnost REMA TIP TOP INCO – CZ spol. s r.o., jeden z největších dodavatelů opravných materiálů na pneumatiky a dopravníkové pásy vznikla v roce 1991 a od počátku své činnosti začala výhradně zastupovat na našem trhu německou společnost  REMA TIP TOP STAHLGRUBER Otto Gruber GmbH & Co. s celosvětovou působností.

Široké motoristické veřejnosti je jistě logo a motto firmy „VŠE PRO PNEU A AUTO“ značně povědomé. V oblasti průmyslu se držíme motta „VŠE PRO DOPRAVNÍKOVÉ PÁSY A POGUMOVÁNÍ“.

T-Cars System s.r.o.

T-Cars System s.r.o. je moderní dynamickou společností zabývající se profesionální implementací satelitních systémů GPS pro správu vozového parku a satelitní ochrany vozidel. Stala se distributorem osvědčeného významného zahraničního řešení společnosti Starcom Systems Ltd., která působí již 15 let ve více než 45 zemích světa a operuje více než 300.000 vozidel.

Dynamica, a.s.

Dynamica je Certified Partner společnosti Microsoft, dodavatel softwarových řešení, především informačních a ERP systémů. Dodává profesionální služby společnostem v ČR a SR. Je členem mezinárodních aliancí AxPact a TECTURA Strategic Alliance Partners.

marco-logo

MARCO reklamní agentura, spol. s r. o.

MARCO reklamní agentura, spol. s r. o. je součástí skupiny MARCO poskytující služby v oblasti marketingu a reklamy, je členem mezinárodní sítě BBN The Business Branding Network. Skupina MARCO zajišťuje reklamní kampaně, public relations, promotion, eventy, plánování a nákup médií, výzkumy, monitoring, grafické práce, webdesign, reklamní předměty a další produkci v reklamě.

Vinařství HOLÁNEK

Naše rodinné Vinařství Holánek sídlí v jihomoravské obci Ivaň, náležející do mikulovské vinařské podoblasti. K výrobě vín, která pod touto značkou nabízíme, využíváme především kvalitní surovinu z vlastních vinic, rozkládajících se ve věhlasné viniční trati Aeibis.

Pro své hospodaření jsme si stanovili přísná pravidla a zásady. V nejvyšší možné míře proto respektujeme přirozenou odolnost révy vinné a podporujeme vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Stejnou filosofii ctíme i při práci v našem, nedávno rekonstruovaném historickém sklepě, kde svá vína necháváme dozrávat přirozenou cestou, bez chemických zásahů a řízeného kvašení.

Výsledkem naší snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, nesoucí ve své duši úctu k tradici i kouzlo místa svého původu.

FinCaptive

FinCaptive je společnost zaměstnávající skupinu obchodníků s dlouholetými zkušenostmi z tuzemského leasingového trhu. Od dubna spolupracuje se společností Raiffeisen – Leasing jako jeho nová distribuční síť, a to pod oficiální hlavičkou Raiffeisen – Leasing Partner.

DC4, a.s.

Hlavním cílem společnosti DC4 CZ, a. s. je podporovat rozvoj podnikání našich zákazníků na základě našich odborných znalostí a zkušeností. Vytváříme vždy se zákazníkem partnerský vztah založený na vzájemné důvěře a prospěšnosti. Spolupracujeme s významnými výrobci hardwaru a softwaru, poskytujeme profesionální služby a jsme tak schopni dodat požadované IT technologie jako ucelené řešení na míru.

Visitech a.s.

VISITECH a.s. je obchodní a konzultační společnost orientovaná na inovativní IT řešení se zaměřením na podporu současného i budoucího rozvoje našich zákazníků. Cíleně se zaměřujeme na jejich potřeby a požadavky s důrazem na zvyšování kvality, efektivity, konkurenčních výhod a rychlou návratnost investic. Jsme technologicky nezávislá společnost, přinášející řešení s vizí ve čtyřech stěžejních oblastech. Našimi zákazníky jsou především podniky a organizace z oblasti státní správy a samosprávy, strojírenství, potravinářství, zdravotnictví a farmacie v regionu střední Evropy. Našim zákazníkům přinášíme zcela individuální přístup založený na důvěře a dlouhodobé spolupráci.

brother-logo

Brother International CZ s.r.o.

Japonská společnost zabývající se výrobou a distribucí produktů a služeb v oblasti tisku a jeho zpracování. Na našem trhu společnost nabízí tiskárny, multifunkční zařízení, faxy, skenery až do formátu A3 ve všech běžných tiskových technologiích. Firma standardně nabízí všem zákazníkům 3 letou záruku po registraci zdarma!

Partneři